Jelenlegi hely

Óriáskijelző a Schönherz Kollégium oldalán

A 2010-es Qpa nagy-nagy látványelemének számított, hogy a jól megszokott Mátrix színes volt.
Minden évben, ősszel egy hétig qpáznak a Schönherzesek, így volt ez most is, és ahogy minden évben, most is óriáskijelzővé változott a Schönherz Kollégium oldala. Az előző évekkel ellentétben most nem csak egyszerűen villódzott a fehér fény az ablakokban - most színes klipeket vetíthettek a csapatok.
A megvalósítás a Simonyi Károly Szakkollégium alatt működő Schönherz Elektronikai Műhelynek köszönhető, valamint azoknak a közélőknek és kollégistáknak, akik szabadidejük egy részében segítették őket. Több ezer LED, rengeteg kábel és fa tábla felhasználásával, és sok-sok munkaóra befektetésével valósulhatott meg a színes óriáskijelző.
Az eseményről az országos médiumok most is részletesen beszámoltak http://oriaskijelzo.hu/mediahiradasok

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer